Menu
Sepetiniz

Baharatlar

TOZ ZENCEFİLNet:100 Gr.Doğal olarak kurutulmuş, ışınlamaya maruz bırakılmamıştır. Sindirim sistemini hızlandırdığı gözlemlenmiştir. Yenilen yemekler sindirilirken, vücudun daha fazla kalori yakmasına yardım eder. Sindirim sistemine etki etmesinin yanı sıra tokluk hissi de verir. ..
28,00₺ 40,00₺
Vergiler Hariç:28,00₺
ÇÖREK OTUNet: 100 Gr.Börek ve poğaçaların değişmez lezzeti Ege Usulü Çörek Otu tek tıkla kapınızda...
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
YAPRAK KEKİKNet: 30 Gr.Özellikle ete katmış olduğu lezzetle mutfağın vazgeçilmezlerindendir kekik.  Nane ailesine bağlı olan kekik otu, B, K ve C vitaminleri ve folik asit bakımından zengindir.  Tabi ki keyifli bir meze üzerinde, salataların içerisinde, et yemeklerinde ve ça..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
Kırmızı Toz Biber Kırmızı Toz Biber
En Beğenilen Çok Satılan
KIRMIZI TOZ BİBERNet: 100 Gr.Ege Bölgesi’ndeki en iyi kırmızı biberler Aydın/Yenipazar ve civar köylerinde yetişir. Mevsimi geldiğinde imece usulü bir araya toplanılır. Biberler tek tek yıkanır, doğranır ve serilir. Uzun bir süre kontrollü bir biçimde kuruması beklenir. Ardından taş d..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
NANENet: 30 Gr.Nane, direkt yenebilen bir bitkidir ve her yerde yetişir. Temmuz ve Ağustos ayları en verimli zamanlarıdır. Suyu seven bir bitkidir. Salatalarda, yemeklerde, yumurta yanında çokça tüketilir. Yazın kahvaltılarda beyaz peynir ve domatesin en tatlı arkadaşıd..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
TOZ ZERDEÇALNet: 100 Gr.Doğal olarak kurutulmuş, ışınlamaya maruz bırakılmamıştır. Antioksidan özelliği ile vücuttan toksinleri atar ve vücudu istenmeyen toksinlerden kurtarmaya yardımcıdır. Bu sebepten karaciğerin işini kolaylaştırır ve karaciğere fayda sağlar. Kolesterolün düzenlenm..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
BİLYE KEKİKNet: 30 Gr.Özellikle ete katmış olduğu lezzetle mutfağın vazgeçilmezlerindendir kekik. Bilye kekik ise tam bir gurme lezzettir. Rayihasını ve tadını içinde muhafaza edip elinizle öğütene kadar da içinde saklar.  Nane ailesine bağlı olan kekik otu, B, K ve C vitaminleri ve f..
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
TANE KARABİBERNet: 100 Gr.Yemeklere lezzet katmak için uzun yıllardır dünyanın her yerinde kullanılan tane karabiberin doğal yöntemlerle elde edilmiş tanelerini Ege Usulü farkıyla denediniz mi? Kendiniz öğüterek kullanacağınız tane karabiberlerle her yemekte gurme bir lezzet masanızda... K..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Karabiber (Toz) Karabiber (Toz)
Çok Satılan
TOZ KARABİBERNet: 100 Gr.Yemeklere lezzet katmak için uzun yıllardır dünyanın her yerinde kullanılan karabiberin doğal yöntemlerle elde edilmiş tanelerini Ege Usulü farkıyla denediniz mi?  Karabiber acı ve iştah açıcı bir lezzet katmak için hemen hemen her yemekte kullanılabilir. Türk..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Kimyon Kimyon
Çok Satılan
KİMYONNet: 100 Gr.Kimisi et yemeklerinde kimisi yumurta türevlerinde sever kimyonu.Biz bu muhteşem aromaya bayılıyoruz ve yakışan her tarifte kullanıyoruz.Muhakkak denemelisiniz :)..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
ACI PUL BİBERNet: 100 Gr.Mutfak kültürümüzde büyük bir yer sahiptir pul biber. Ege'nin güneşinde ateş kırmızısı rengine bürünmüş acı süs biberlerinden üretilmiştir. Yemeklerimize ve çorbalarımıza tat vermesi dışında sindirimi ve mide gazını düzenlemesi için de tüketiriz.&nbs..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
SUMAKNet: 100 Gr.Göz alıcı bir renk ve harika bir lezzet, kaba bir toz haline getirilmiş yakut renk, eski bitki olan sumaktan bize ilk ulaşan histir.Toz hali ve ekşisiyle enfes bir lezzettir.Salatalarda, soğanlarda ve piyazlarda yoğun lezzet isteyen gurmeler sumaksız yapamazlar.%100 naturel sumak ta..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.