Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemize üye olmak için; kullanıcı menüsü bölümündeki “üye girişi” butonuna tıklayarak “üye ol” başlığı altında yer alan bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üyelik ve sipariş hakkında, üyelik formunda belirttiğiniz e-posta adresi üzerinden bilgilendirileceğiniz için burada belirteceğiniz e-posta adresinin aktif olması gerekmektedir. Üyelik ve sipariş işlemlerinizden sonra gelecek bilgilendirme e-postalarını göremediğiniz durumda ise e-posta kutunuzun spam / önemsiz posta klasörlerini kontrol etmenizi öneriyoruz.

Tabi ki. Sepetinize ürünleri ekledikten sonra “siparişimi tamamla” butonunu, ardından da “üye olmadan devam et” seçeneğini tıklayarak üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Biz yine de kampanya, indirim ve sezon fırsatlarından haberdar olabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.

“Üye girişi sayfasında “parolamı unuttum” butonunu tıkladığınızda kayıtlı e-posta adresinize şifre resetleme linki gönderilecektir. (Spam/önemsiz klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayın, çok nadir de olsa ilgili e-posta bu klasöre düşebiliyor). Mail adresinize gelen link üzerinden parolanızı değiştirip yeni parolanızla üye girişi yapabilirsiniz.”Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.