Menu
Sepetiniz

Sos & Salça

Domates Sosu Domates Sosu
Çok Satılan
DOMATES SOSU Net: 500 Gr.İçindekiler: Domates, Tuz, Zeytinyağı Önce yayla domateslerimizi detaylı olarak yıkadık, dilimledik ve odun ateşinde kaynattık. İçine muhafazası için biraz tuz ilave ettik. Ve üzerine havayla temasını kesmek için sızma zeytinyağı ekledik, vakumladık. ..
75,00₺
Vergiler Hariç:75,00₺
MENEMENLİK SOS Net: 500 Gr.İçindekiler: Domates, Sivri Biber, Tuz, Zeytinyağı Hatırlatma: Menemenlik sosumuz hafif acıdır. Melemen mi Menemen mi? Melemen mi menemen mi ikilemi bir kısım insanların kafasında hâlen soru işaretidir. Çok önemli midir aradaki tek bir harf? Bizce değil..
80,00₺
Vergiler Hariç:80,00₺
KAHVALTILIK ACI SOS Net: 500 Gr.İÇİNDEKİLER: Domates, Acı Biber, Üzüm Sirkesi, Maydanoz, Sarımsak, Tane Karabiber, Tuz ve Zeytinyağı. Hem rengi hem tadıyla uzun uzadıya devam eden kahvaltıların vazgeçilmezi...
100,00₺
Vergiler Hariç:100,00₺
KAHVALTILIK ÇEMEN Net: 300 Gr.İçindekiler: Tatlı Biber Salçası, Domates Salçası, Acı Biber Salçası, Ceviz, Zeytinyağı, Sarımsak, Kimyon, Kekik, Nane, Karabiber Havayla teması kesmek için ilk kullanımdan sonra, çemenin üstünü kaplayacak kadar (2-3 çorba kaşığı) zeytinyağı ilave ed..
125,00₺
Vergiler Hariç:125,00₺
Domates Salçası Domates Salçası
Çok Satılan
DOMATES SALÇASINet: 1 Kg.Geleneksel yöntemlerle güneşte hazırlanan anne salçalarını özlediniz, öyle değil mi? Hiç merak etmeyin; biliyoruz. :)Ege sıcağında her gün karıştırılarak kurutulan ve kıvamına kavuşturulan ev yapımı salçalarımız, içeriğinde emek ve kaya tuzu haricinde hiçbir şeyi barındırmam..
175,00₺
Vergiler Hariç:175,00₺
Acı Biber Salçası Acı Biber Salçası
Çok Satılan
ACI BİBER SALÇASINet: 1 Kg.Acı biber salçamızı, en şahane tariflerinize aroma, renk ve eşsiz bir lezzet katacaktır.Geleneksel yöntemlerle odun ateşinde pişirilip, güneşte kıvam alan biber salçası cam kavanozda size ulaşıyor. Acı Biber Salçasını sadece yemeklerde değil, Kahvaltılarda bahara..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
Tatlı Biber Salçası Tatlı Biber Salçası
Çok Satılan
TATLI BİBER SALÇASINet: 1 Kg.Tatlı biber salçamız, en şahane tariflerinize aroma, renk ve eşsiz bir lezzet katacaktır. Geleneksel yöntemlerle odun ateşinde pişirilip, güneşte kıvam alan biber salçası cam kavanozda size ulaşıyor. Tatlı Biber Salçasını sadece yemeklerde değil, kahvaltılard..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
NAR EKŞİSİ Net: 600 Gr. Efsane aroma, geleneksel lezzet nar ekşisi... Nasıl mı yapılıyor?  Ekşi narlar seçildikten sonra iyice yıkanıyor.. Sonra baş kısımları kesilip, sopa yardımıyla tek tek taneleniyor. Tamamen el işçiliği ile yapılan bu kısım aslında işin en zahmetli..
250,00₺
Vergiler Hariç:250,00₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.