Menu
Sepetiniz

Tarhana & Erişte

PANCARLI ERİŞTENet: 350 Gr.İçindekiler: Un, Yumurta, Su, Tuz, Pancar, Süt Pancarlı, sağlıklı, geleneksel bir lezzet. Kibrit çöpü gibi elde kesilip kurumaya bırakılan eriştelerin tüm sene boyunca üretimi yapılabilir. Yeter ki kuruması için güneş görsün. Özellikle çocuklarımız için pake..
32,00₺ 45,00₺
Vergiler Hariç:32,00₺
SADE ERİŞTENet: 350 Gr.İçindekiler: Un, Yumurta, Su, Tuz Sade, sağlıklı, geleneksel bir lezzet. Kibrit çöpü gibi elde kesilip kurumaya bırakılan eriştelerin tüm sene boyunca üretimi yapılabilir. Yeter ki kuruması için güneş görsün. Özellikle çocuklarımız için paket makarnalara doğal b..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
ISPANAKLI ERİŞTENet: 350 Gr.İçindekiler: Un, Yumurta, Su, Tuz, Ispanak, Süt Ispanaklı, sağlıklı, geleneksel bir lezzet. Kibrit çöpü gibi elde kesilip kurumaya bırakılan eriştelerin tüm sene boyunca üretimi yapılabilir. Yeter ki kuruması için güneş görsün. Özellikle çocuklarımız için p..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
TARHANANet: 500 Gr.İÇİNDEKİLER: Un, Kapya Biber, Soğan, Tarhana Otu, Çörtük Otu, Süzme Yoğurt, Domates, Tuz. Hazır çorba kültürünün doğal alternatifidir Tarhana Çorbası. Her yörede başka başka tarifler yapılır. Doğal içerikten uzaklaşılmadığı müddetçe temel tercih noktası damak t..
140,00₺
Vergiler Hariç:140,00₺
Tarhana 1 Kg. Tarhana 1 Kg.
Çok Satılan -11 %
TARHANA Net: 1 Kg.İÇİNDEKİLER: Un, Kapya Biber, Soğan, Tarhana Otu, Çörtük Otu, Süzme Yoğurt, Domates, Tuz. Hazır çorba kültürünün doğal alternatifidir Tarhana Çorbası. Her yörede başka başka tarifler yapılır. Doğal içerikten uzaklaşılmadığı müddetçe temel tercih noktası dam..
250,00₺ 280,00₺
Vergiler Hariç:250,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.