Menu
Sepetiniz

Sos & Salça

ACI BİBER SALÇASINet: 1 Kg.Acı biber salçamızı, en şahane tariflerinize aroma, renk ve eşsiz bir lezzet katacaktır.Geleneksel yöntemlerle odun ateşinde pişirilip, güneşte kıvam alan biber salçası cam kavanozda size ulaşıyor. Acı Biber Salçasını sadece yemeklerde değil, Kahvaltılarda bahara..
90,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
DOMATES SALÇASINet: 1 Kg.Geleneksel yöntemlerle güneşte hazırlanan anne salçalarını özlediniz, öyle değil mi? Hiç merak etmeyin; biliyoruz. :)Ege sıcağında her gün karıştırılarak kurutulan ve kıvamına kavuşturulan ev yapımı salçalarımız, içeriğinde emek ve kaya tuzu haricinde hiçbir şeyi barındırmam..
80,00₺
Vergiler Hariç:80,00₺
Domates Sosu Domates Sosu
En Beğenilen
DOMATES SOSU Net: 500 Gr.İçindekiler: Domates, Tuz, Zeytinyağı Önce yayla domateslerimizi detaylı olarak yıkadık, dilimledik ve odun ateşinde kaynattık. İçine muhafazası için biraz tuz ilave ettik. Ve üzerine havayla temasını kesmek için sızma zeytinyağı ekledik, vakumladık. ..
40,00₺
Vergiler Hariç:40,00₺
KAHVALTILIK ACI SOS Net: 500 Gr.İÇİNDEKİLER: Domates, Acı Biber, Üzüm Sirkesi, Maydanoz, Sarımsak, Tane Karabiber, Tuz ve Zeytinyağı. Hem rengi hem tadıyla uzun uzadıya devam eden kahvaltıların vazgeçilmezi...
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
KAHVALTILIK ÇEMEN Net: 300 Gr.İçindekiler: Tatlı Biber Salçası, Domates Salçası, Acı Biber Salçası, Ceviz, Zeytinyağı, Sarımsak, Kimyon, Kekik, Nane, Karabiber Havayla teması kesmek için ilk kullanımdan sonra, çemenin üstünü kaplayacak kadar (2-3 çorba kaşığı) zeytinyağı ilave ed..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
MENEMENLİK SOS Net: 500 Gr.İçindekiler: Domates, Sivri Biber, Tuz, Zeytinyağı Hatırlatma: Menemenlik sosumuz hafif acıdır. Melemen mi Menemen mi? Melemen mi menemen mi ikilemi bir kısım insanların kafasında hâlen soru işaretidir. Çok önemli midir aradaki tek bir harf? Bizce değil..
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
TATLI BİBER SALÇASINet: 1 Kg.Tatlı biber salçamız, en şahane tariflerinize aroma, renk ve eşsiz bir lezzet katacaktır. Geleneksel yöntemlerle odun ateşinde pişirilip, güneşte kıvam alan biber salçası cam kavanozda size ulaşıyor. Tatlı Biber Salçasını sadece yemeklerde değil, kahvaltılard..
90,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.