Menu
Sepetiniz

Yemeklik Kurular

ACI SÜS BİBERİNet: 50 Gr. Mevsiminde toplanan süs biberleri iplere dizilerek gölgede, rüzgar alan teraslarda kurumaya bırakılır. Kururken aynı zamanda rengi iyiden iyiye kırmızılaşmaya başlayan acı süs biberlerinin yakan acı kıvamında bir tadı vardır. Yağda kızartı..
25,00₺
Vergiler Hariç:25,00₺
DOLMALIK BİBER KURUSUİplere dizilip Ege'nin güneşinde kurutulan Ege Usulü Dolmalık Biber Kurusu, haşlandıktan sonra birbirinden lezzetli dolmalarınız için hazır.1 dizide 40-50 adet Dolmalık Biber Kurusu yer almaktadır...
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
DOLMALIK KABAK KURUSUİplere dizilip Ege'nin güneşinde kurutulan Ege Usulü Dolmalık Kabak Kurusu, haşlandıktan sonra birbirinden lezzetli dolmalarınız için hazır.1 dizide 20-25 adet Dolmalık Kabak Kurusu yer almaktadır...
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
DOLMALIK PATLICAN KURUSU Mevsiminde toplanan dolmalık patlıcanlar iplere dizilerek güneş ışığında kurumaya bırakılır. Hafif haşlanıp, yumuşadıktan sonra dolma yapımında kullanılır. Tazesinin tadını ve aromasını aratmayan dolmalık patlıcanlar, maharetli ellerde leziz dolmalara ev ..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.