Menu
Sepetiniz

İncir

İncir Cipsi İncir Cipsi
Yeni En Beğenilen
İNCİR CİPSİNet: 100 Gr.İncir Cipsi (Dilim Taze İncir), Aydın / Nazilli'nin yüksek kesimlerinde yetişen lezzetli incirlerin, tazeyken toplanıp dilimlendikten sonra doğal yöntemlerle kurutulması neticesinde elde edilir. İlave tatlandırıcı ve kimyasal koruyucu içermez. Taze incirin ..
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
Net: 500 Gr.İncirin ana ürünümüz olmasının ve aile şirketimiz Ege Usulü'nün logosunda yer almasının kesinlikle bir sebebi var.Aydın Türkiye'de, Türkiye ise dünyada incir üretiminde ilk sırada yer alıyor. Ege Usulü ailesi olarak biz, bu gururla Ege'nin en verimli topraklarından ve Aydın'ın en yüksek..
200,00₺
Vergiler Hariç:200,00₺
İncir & Zeytinyağı Kürü
En Beğenilen
İNCİR & ZEYTİNYAĞI KÜRÜNet: 600 Gr.80 milyon yıllık geçmişe sahip incir ve tabiatın bize sunduğu en büyük mucizelerden biri olarak kabul edilen zeytinyağının birleşimiyle ortaya çıkan mucizevi lezzet... Gerçek şifa deposu...Ünlü tıp bilimcisi İbn-i Sina'nın tarifi olduğu bilinen bu kürü, incirle..
275,00₺
Vergiler Hariç:275,00₺
Net: 1 Kg.İncirin ana ürünümüz olmasının ve aile şirketimiz Ege Usulü'nün logosunda yer almasının kesinlikle bir sebebi var.Aydın Türkiye'de, Türkiye ise dünyada incir üretiminde ilk sırada yer alıyor. Ege Usulü ailesi olarak biz, bu gururla Ege'nin en verimli topraklarından ve Aydın'ın en yüksek no..
300,00₺
Vergiler Hariç:300,00₺
Kuru İncir (1. Sınıf) Kuru İncir (1. Sınıf)
Yeni En Beğenilen
KURU İNCİR (1. SINIF)Net: 1 Kg.İncirin ana ürünümüz olmasının ve aile şirketimiz Ege Usulü'nün logosunda yer almasının kesinlikle bir sebebi var.Aydın Türkiye'de, Türkiye ise dünyada incir üretiminde ilk sırada yer alıyor. Ege Usulü ailesi olarak biz, bu gururla Ege'nin en verimli topraklarından ve ..
350,00₺
Vergiler Hariç:350,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.