Menu
Sepetiniz

Meyve Kuruları

ELMA KURUSUNet: 50 Gr.Doğal ve katkısız elma kurusu, tazecik elmaların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir. Lifli bir gıda olduğu için sindirime yardımcı olur ve tok tutar. Tüm mevsimlerde tüketilebilecek hem lezzetli hem de faydalı bir atıştırmalıktır. Ege Usulü..
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
LİMON KURUSUNet: 40 Gr.Doğal ve katkısız limon kurusu, tazecik limonların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir.  Limon kurusu C vitamini deposudur. 4 mevsim ihtiyaç olan bu vitamini limon kurusundan alabilirsiniz. Bunun dışında limonların sadec..
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
MANDALİNA KURUSUNet: 50 Gr. Doğal ve katkısız mandalina kurusu, tazecik mandalinaların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir. Mandalina kurusu C vitamini deposudur. Mandalinanın sadece içinin tüketilmesi neticesinde mahrum kalınan mandalinanın kabuğundaki faydaları da m..
50,00₺
Vergiler Hariç:50,00₺
ÇİLEK KURUSUNet: 30 Gr.Türkiye’nin en kaliteli çileklerinin nerede yetiştiğini biliyor musunuz? Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça’da. Yöre, verimli topraklarıyla adeta bölgenin çilek deposu konumundadır. Kurutulmuş çileklerimiz, taze çileğin dilimlenip kurutulmuş hâlidir. ..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Erik Kurusu Erik Kurusu
Yeni -29 %
ERİK KURUSUNet:100 Gr.Doğal ve katkısız erik kurusu, tazecik eriklerin dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir. Lifli bir gıda olduğu için sindirime yardımcı olan ve tok tutan bir gıdadır.  Ege Usulü Erik Kurusunu Tatlılara harika bir lezzet ve süsleme malzemesi, nef..
60,00₺ 85,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
KURU ÜZÜMNet: 250 Gr.Manisa bölgesinin üzüm bağlarından hasat edilmiş, sultaniye cinsi çekirdeksiz kuru üzüm türüdür. Akşam çaylarının yanında en sağlıklı atıştırmalıklardan biri olan kuru üzüm, aynı zamanda ara öğünlerde, kek, turta, ekmek gibi özel tariflerde de kullanılabilir...
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
ŞEFTALİ KURUSUNet: 50 Gr.Doğal ve katkısız şeftali kurusu, tazecik şeftalilerin kurutulmasıyla elde edilir. Yapısı itibariyle büyük oranda su içeren şeftalilerin kurutulmasıyla şeftali özü şeftali kurusunun içerisinde saklı kalır. Tüm mevsimlerde tüketilebilecek hem lezzetli hem de fa..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
ARMUT KURUSUNet: 100 Gr.Doğal ve katkısız armut kurusu, tazecik armutların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir. Böylelikle, tüm mevsimlerde tüketilebilecek hem lezzetli hem de faydalı bir atıştırmalık elde edilmiş olur.  Ege Usulü Armut Kurusunu Tatlılara harika ..
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
DİLİM CENNET HURMASI KURUSUNet: 100 Gr. Doğal ve katkısız dilim cennet hurması kurusu, cennet hurmalarının dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir.  Tüm mevsimlerde tüketilebilecek hem lezzetli hem de faydalı bir atıştırmalıktır. Ege Usulü Dilim Cennet Hurması Kurusunu&nb..
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
DUT KURUSUNet: 200 Gr.Diğer pek çok meyveye göre daha fazla protein içerdiği bilinen Dut Kurusu, ara öğünlerinizde tercih edebileceğiniz %100 doğal bir atıştırmalık olacak.....
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
İncir Cipsi İncir Cipsi
Yeni En Beğenilen
İNCİR CİPSİNet: 100 Gr.İncir Cipsi (Dilim Taze İncir), Aydın / Nazilli'nin yüksek kesimlerinde yetişen lezzetli incirlerin, tazeyken toplanıp dilimlendikten sonra doğal yöntemlerle kurutulması neticesinde elde edilir. İlave tatlandırıcı ve kimyasal koruyucu içermez. Taze incirin ..
70,00₺
Vergiler Hariç:70,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.