Sipariş ve Teslimat

Ege Usulü'nden satın alacaklarınız, Ege'nin en verimli topraklarından gelir.

Gönlünüz rahat olsun. :)

Gözüken fiyatlara ek ücret ödüyor muyuz?
Hayır. Fiyatlara KDV dahildir ve gördüğünüz fiyatlar haricinde bir ücret karşınıza çıkmamaktadır.
Kargo ücretli mi?
Kargo ücretimiz internet sitemizdeki tüm alışverişlerinizde yalnızca 10 TL'dir. Sipariş tutarınız 300 TL'ye ulaştığında ve 300 TL'yi geçtiğinde sizden kargo ücreti almıyoruz.
Fatura kesiyor musunuz?
Evet. Sipariş faturalarınız elektronik fatura olarak mail adresinize geliyor.
Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?
Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.
Siparişlerim kaç günde adresime ulaşıyor?
Kargo şubelerinden kaynaklı bir aksilik olmadığı sürece 1, en geç 2 iş günü içinde siparişleriniz adresinize ulaşıyor. Siparişinizin durumunu internet sitemiz üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.
Siparişlerim ne zaman kargoya veriliyor?
Hafta içi saat 15:30'a kadar olan siparişlerinizi aynı gün kargo şirketimize teslim ediyoruz. Cumartesi ve pazar günü olan siparişlerinizi de pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz. Siparişiniz kargo tarafından teslim alındıktan sonra tarafınıza gelen bildirim üzerinden kargo takibi yapabilirsiniz.
Ürünler elime ulaştıktan sonra destek sağlıyor musunuz?
Siparişiniz öncesi ya da sonrası; kesinlikle mesai kavramımız yoktur. Akşamları ve hafta sonları da dahil olmak üzere dilediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp hattımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden, bir 'tık' uzağınızdayız. :)
Kapıda ödemeniz var mı?
Kapıda nakit ödeme sistemimiz mevcuttur. Siparişinizi dilerseniz bu şekilde de verebilir ve kapıda Yurtiçi Kargo görevlisine (nakit) ödeme yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo kapıda nakit ödeme hizmet bedeli kargo ve sipariş tutarınıza ek 15 TL'dir.
Ürünleriniz fabrikasyon işlem görmekte ve koruyucu içermekte midir?
Kesinlikle hayır. Ürünlerimiz market ürünü değil, biz de fabrikasyon bir işletme değiliz. Butik bir aile şirketiyiz. :) Ürünlerimiz kendi sofralarımızda nasılsa, sizlere de aynı doğallıkta gelir. Raf ömrü uzatmak için ürünlerimizin hiçbirisine koruyucu kimyasal, renklendirici vb. eklemeyiz. Ürünlerimizin doğallığını sekteye uğratacak hiçbir işlemi uygulamayız, bilmeyiz, önermeyiz... Ürünlerimizin maliyetini düşürmek için sağlığınızdan ve memnuniyetinizden ödün vermeyiz. Temel ürünlerden örnek vermek gerekirse zeytinimizde kostik yer almaz, incirimiz bandırılmış incir olmaz, zeytinyağımız katkı karıştırılılan yağlardan olmaz. Tüm çeşitlerimiz Ege Usulü güvencesiyle adresinize ulaşır.

Sizi dinliyoruz.