Menu
Sepetiniz

YENİ EKLENENLER

ISPANAK TOZUNet: 100 Gr.Koruyucu, renklendirici, katkı maddesi ve glüten içermemektedir.Meyve ve sebze tozlarımızı nerelerde kullanabilirsiniz?Et, tavuk, salata, köfte, çiğ köfte, zeytin gibi ürünlerin soslarında, çorba çeşitlerinde, bebek mamalarında, çocukların katı gıdaya geçiş yemeklerinde, poğa..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
LİMON KABUĞU TOZUNet: 100 Gr.Koruyucu, renklendirici, katkı maddesi ve glüten içermemektedir.Meyve ve sebze tozlarımızı nerelerde kullanabilirsiniz?Et, tavuk, salata, köfte, çiğ köfte, zeytin gibi ürünlerin soslarında, çorba çeşitlerinde, bebek mamalarında, çocukların katı gıdaya geçiş yemeklerinde,..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
LİMON KURUSUNet: 40 Gr.Doğal ve katkısız limon kurusu, tazecik limonların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir.  Limon kurusu C vitamini deposudur. 4 mevsim ihtiyaç olan bu vitamini limon kurusundan alabilirsiniz. Bunun dışında limonların sadec..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
MANDALİNA KURUSUNet: 50 Gr. Doğal ve katkısız mandalina kurusu, tazecik mandalinaların dilimlenip kurutulmasıyla elde edilir. Mandalina kurusu C vitamini deposudur. Mandalinanın sadece içinin tüketilmesi neticesinde mahrum kalınan mandalinanın kabuğundaki faydaları da m..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
PORTAKAL KABUĞU TOZUNet: 100 Gr.Koruyucu, renklendirici, katkı maddesi ve glüten içermemektedir.Meyve ve sebze tozlarımızı nerelerde kullanabilirsiniz?Et, tavuk, salata, köfte, çiğ köfte, zeytin gibi ürünlerin soslarında, çorba çeşitlerinde, bebek mamalarında, çocukların katı gıdaya geçiş yemeklerin..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
Net: 100 Gr.Sarımsak tozu birçok gıda ile iyi eşleşen konsantre bir lezzet verir. Doğal ve katkısız sarımsak tozu hem lezzetli hem de bir çok fayda içeren bir ekstrattır.  Düşük yağ ve kalori içeren sarımsak tozu  ekmeklerde, mantı, çorba, et ve soslarda kullanılabilmektedir..
35,00₺
Vergiler Hariç:35,00₺
ÇİLEK KURUSUNet: 30 Gr.Türkiye’nin en kaliteli çileklerinin nerede yetiştiğini biliyor musunuz? Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça’da. Yöre, verimli topraklarıyla adeta bölgenin çilek deposu konumundadır. Kurutulmuş çileklerimiz, taze çileğin dilimlenip kurutulmuş hâlidir. ..
45,00₺
Vergiler Hariç:45,00₺
KEÇİBOYNUZU (HARNUP)Net: 250 Gr.Hiçbir ilave tatlandırıcı ve koruyucu malzeme içermeyen nostaljik lezzet keçiboynuzu...Şimdi Ege Usulü farkıyla ballı ve kıtır keçiboynuzları bir tık uzağınızda.Kıtırtısı gelenleri bu tarafa alalım :)..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
AYVA REÇELİNet: 450 Gr.Ayva Reçeli denediniz mi daha önce? Yumuşacık taneleri ile bu enfes lezzetin bağımlısı olacaksınız. İçerikte su, pancar şekeri, ayva ve eser miktarda limon tuzu kullanılmıştır. Koruyucu, yapay tatlandırıcı ve aroma içermez...
75,00₺
Vergiler Hariç:75,00₺
DENİZ BÖRÜLCESİNet: 380 Gr. / Süzme: 190 Gr. İçindekiler: Deniz Börülcesi, Su, Tuz, Limon Tuzu, Sirke Ege Denizi kıyılarında suyun gel-git yaptığı yerlerde, sular çekildikten sonra yetişen deniz börülcesi; tuzlu, ekşi ama çok lezzetlidir.İyot açısından çok zengindir. Muğla civarında "..
75,00₺
Vergiler Hariç:75,00₺
KAYA KORUĞU Net: 400 Gr. / Süzme: 140 Gr. İçindekiler: Kaya Koruğu, Su, Tuz, Limon Tuzu Akdeniz ve Ege çevresindeki kayalıkların denize bakan yamaçlarında dört mevsim yetişen bir bitkidir.Ekşi ve tuzlu bir tada sahiptir. Özellikle mezelerde, salatalarda ve ekşi soslarda kullanılı..
75,00₺
Vergiler Hariç:75,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)
Çerez Politikası
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.